Seen (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: user
id: anggota

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: None
id: Tiada

en: Time
id: Waktu

en: User
id: Pengguna

en: Last access
id: Akses terakhir

en: No statistics available.
id: Tidak ada statistik yang tersedia.

en: details
id: detil

en: users
id: pengguna
