Seen (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: user
kk: пайдаланушы

en: Operations
kk: Операциялар

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Time
kk: Уақыт

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Last access
kk: Соңғы қатынас

en: No statistics available.
kk: Бір де бір статистика қолжетімді емес.

en: details
kk: мәліметтер
