Seen (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: user
ku: بەکارهێنەر

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: None
ku: هیچ

en: Time
ku: کات

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: No statistics available.
ku: هیچ ئامارێک نییە.

en: details
ku: زانیاری زیاتر
