Seen (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: user
ne: प्रयोगकर्ता

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Time
ne: समय

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Last access
ne: अन्तिम पटक प्रवेश गरेको

en: details
ne: विस्तृत जानकारी
