Seen (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: user
oc: utilizaire

en: Operations
oc: Accions

en: None
oc: Pas cap

en: Time
oc: Ora

en: User
oc: Utilizaire

en: Last access
oc: Darrièr accès

en: No statistics available.
oc: Cap d'estatisticas pas disponibla.

en: details
oc: detalhs

en: users
oc: utilizaires
