Seen (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: user
tr: kullanıcı

en: Operations
tr: İşlemler

en: None
tr: Hiçbiri

en: Time
tr: Zaman

en: User
tr: Kullanıcı

en: Last access
tr: Son erişim

en: No statistics available.
tr: İstatistik bilgi bulunmuyor.

en: details
tr: ayrıntılar

en: users
tr: kullanıcılar
