Seen (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: user
be: карыстальнік

en: Operations
be: Аперацыі

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Time
be: Час

en: User
be: Карыстальнік

en: Last access
be: Апошні дасяг

en: No statistics available.
be: Няма даступнай статыстыкі.

en: details
be: падрабязнасці

en: users
be: карыстальнікі(-аў)
