Seen (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: user
ca: usuari

en: Operations
ca: Operacions

en: None
ca: Cap

en: Time
ca: Hora

en: User
ca: Usuari

en: Last access
ca: Darrer accés

en: No statistics available.
ca: No hi ha cap estadística disponible.

en: details
ca: detalls

en: users
ca: usuaris
