Seen (7.x-1.1) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: user
cy: defnyddiwr

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: None
cy: Dim

en: Time
cy: Amser

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Last access
cy: Mynediad diwethaf

en: No statistics available.
cy: Dim ystadegaethau ar gael.

en: details
cy: manylion
