Seen (7.x-1.1) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: user
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Time
dz: དུས་ཚོད།

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Last access
dz: མཐའ་མཇུག་གི་ འཛུལ་སྤྱོད།

en: details
dz: རྒྱས་བཤད་ཚུ་
