Seen (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: user
eo: uzanto

en: Operations
eo: Operacioj

en: None
eo: Neniu

en: Time
eo: Tempo

en: User
eo: Uzanto

en: Last access
eo: Lasta aliro

en: No statistics available.
eo: Neniu statistiko disponebla.

en: details
eo: detaloj
