Seen (7.x-1.1) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: user
fr: utilisateur

en: Operations
fr: Actions

en: None
fr: Aucun(e)

en: Time
fr: Heure

en: User
fr: Utilisateur

en: Last access
fr: Dernier accès

en: No statistics available.
fr: Aucune statistique n'est disponible.

en: details
fr: détails

en: users
fr: utilisateurs

en: No results
fr: Aucun résultat
