Seen (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: user
gl: usuario/a

en: Operations
gl: Operacións

en: None
gl: Ningún

en: Time
gl: Hora

en: User
gl: Usuario/a

en: Last access
gl: Último acceso

en: No statistics available.
gl: Non hai estadísticas dispoñíbeis.

en: details
gl: detalles

en: users
gl: usuarios
