Seen (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: user
he: משתמש

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: None
he: ללא

en: Time
he: זמן

en: User
he: משתמש

en: Last access
he: כניסה אחרונה

en: No statistics available.
he: אין סטטיסטיקות זמינות.

en: details
he: פרטים

en: users
he: משתמשים
