Seen (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: user
ja: ユーザー

en: Operations
ja: 操作

en: None
ja: なし

en: Time
ja: 時間

en: User
ja: ユーザー

en: Last access
ja: 前回のアクセス

en: No statistics available.
ja: 統計はありません。

en: details
ja: 詳細

en: users
ja: ユーザ
