Seen (7.x-1.1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: user
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: None
ml: ഇല്ല

en: Time
ml: സമയം

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്
