Seen (7.x-1.1) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: user
my: အသုံးပြုသူ

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Time
my: အချိန်

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: No statistics available.
my: အချက်အလက်များ မရရှိသေးပါ။
