Seen (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: user
pl: użytkownik

en: Operations
pl: Operacje

en: None
pl: Brak

en: Time
pl: Czas

en: User
pl: Użytkownik

en: Last access
pl: Ostatni dostęp

en: No statistics available.
pl: Brak statystyk.

en: details
pl: szczegóły

en: users
pl: użytkownicy

en: No results
pl: Brak wyników
