Seen (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: user
pt: usuário

en: Operations
pt: Operações

en: None
pt: Nenhum

en: Time
pt: Hora

en: User
pt: Usuário

en: Last access
pt: Último acesso

en: No statistics available.
pt: Não há nenhuma estatística disponível.

en: details
pt: detalhes

en: users
pt: usuários

en: No results
pt: Nenhum resultado
