Seen (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: user
ro: utilizator

en: Operations
ro: Operațiuni

en: None
ro: Nimic

en: Time
ro: Ora

en: User
ro: Utilizator

en: Last access
ro: Ultima accesare

en: No statistics available.
ro: Nu există statistici disponibile.

en: details
ro: detalii
