Seen (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: user
ru: пользователь

en: Operations
ru: Операции

en: None
ru: Нет

en: Time
ru: Время

en: User
ru: Пользователь

en: Last access
ru: Последнее посещение

en: No statistics available.
ru: Статистика отсутствует.

en: details
ru: подробности

en: users
ru: пользователи

en: No results
ru: Нет результатов
