Seen (7.x-1.1) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: user
sq: përdoruesi

en: Operations
sq: Operacionet

en: Time
sq: Ora

en: User
sq: Përdoruesi

en: Last access
sq: Hyrja e fundit

en: No statistics available.
sq: Asnjë statistikë në dispozicion.

en: details
sq: hollësi

en: users
sq: përdoruesit
