Seen (7.x-1.1) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: user
te: వాడుకరి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Time
te: సమయం

en: User
te: వాడుకరి

en: Last access
te: చివరి దర్శనం

en: No statistics available.
te: గణాంకాలేమీ అందుబాటులో లేవు.

en: details
te: వివరాలు

en: users
te: వాడుకరులు
