Seen (7.x-1.2) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: user
af: gebruiker

en: Operations
af: Aksies

en: None
af: Geen

en: Time
af: Tyd

en: User
af: Gebruiker

en: Last access
af: Laaste toegang

en: No statistics available.
af: Geen statistieke beskikbaar nie.

en: details
af: besonderhede

en: users
af: gebruikers
