Seen (7.x-1.2) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: user
am: ተጠቃሚ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Time
am: ሰዓት

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Date format
am: የቀን አጻጻፍ
