Seen (7.x-1.2) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: user
ast: usuariu

en: Operations
ast: Operaciones

en: None
ast: Nengún

en: Time
ast: Hora

en: User
ast: Usuariu

en: Date format
ast: Formatu de la data

en: Last access
ast: Accesu últimu

en: No statistics available.
ast: Nun hai estadísitiques disponibles.
