Seen (7.x-1.2) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: user
bs: korisnik

en: Operations
bs: Operacije

en: None
bs: Nijedan

en: Time
bs: Vrijeme

en: User
bs: Korisnik

en: Date format
bs: Format datuma

en: Last access
bs: Zadnji pristup

en: No statistics available.
bs: Nema dostupne statistike.

en: details
bs: detalji
