Seen (7.x-1.2) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: user
da: bruger

en: Operations
da: Handlinger

en: None
da: Ingen

en: Time
da: Tid

en: User
da: Bruger

en: Date format
da: Datoformat

en: Last access
da: Seneste tilgang

en: No statistics available.
da: Ingen statistik til rådighed.

en: details
da: detaljer

en: users
da: brugere

en: No results
da: Ingen resultater
