Seen (7.x-1.2) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: user
el: χρήστης

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: None
el: Κανένα

en: Time
el: Ώρα

en: User
el: Χρήστης

en: Date format
el: Μορφή ημερομηνίας

en: Last access
el: Τελευταία προσπέλαση

en: No statistics available.
el: Δεν υπάρχουν στατιστικά.

en: details
el: λεπτομέρειες

en: users
el: χρήστες
