Seen (7.x-1.2) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: user
et: kasutaja

en: Operations
et: Toimingud

en: None
et: Puudub

en: Time
et: Aeg

en: User
et: Kasutaja

en: Date format
et: Kuupäeva vorming

en: Last access
et: Viimane külastus

en: No statistics available.
et: Statistikat pole.

en: details
et: üksikasjad

en: users
et: kasutajad
