Seen (7.x-1.2) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: user
fi: käyttäjä

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: None
fi: Ei mitään

en: Time
fi: Aika

en: User
fi: Käyttäjä

en: Date format
fi: Päivämäärän muoto

en: Last access
fi: Viimeksi paikalla

en: No statistics available.
fi: Tilastoja ei ole saatavilla.

en: details
fi: yksityiskohdat

en: No results
fi: Ei tuloksia
