Seen (7.x-1.2) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: user
hi: प्रयोक्ता

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: None
hi: कोई नहीं

en: Time
hi: समय

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Date format
hi: तारीख प्रारूप

en: Last access
hi: अंतिम पहुंच

en: No statistics available.
hi: कोई आंकड़े उपलब्ध नहीं हैं।

en: details
hi: विस्तृत सूचना

en: users
hi: उपयोगकर्ताओं
