Seen (7.x-1.2) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: user
hu: felhasználó

en: Operations
hu: Műveletek

en: None
hu: Nincs

en: Time
hu: Idő

en: User
hu: Felhasználó

en: Date format
hu: Dátumformátum

en: Last access
hu: Utolsó tevékenység

en: No statistics available.
hu: Nincs megjeleníthető statisztika.

en: details
hu: részletek

en: users
hu: felhasználók

en: No results
hu: Nincs eredmény
