Seen (7.x-1.2) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: user
it: utente

en: Operations
it: Operazioni

en: None
it: Nessuno

en: Time
it: Data e ora

en: User
it: Utente

en: Date format
it: Formato data

en: Last access
it: Ultimo accesso

en: No statistics available.
it: Statistiche non disponibili.

en: details
it: dettagli

en: users
it: utenti
