Seen (7.x-1.2) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: user
jv: panganggo

en: Operations
jv: Operasi

en: None
jv: Nihil

en: Time
jv: Wektu

en: User
jv: Panganggo

en: Date format
jv: Format tanggal

en: Last access
jv: Aksés terakhir

en: No statistics available.
jv: Ora ana data statistik sing cumawis.

en: details
jv: detil
