Seen (7.x-1.2) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: user
ka: მომხმარებელი

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: None
ka: არცერთი

en: Time
ka: დრო

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Date format
ka: თარიღის ფორმატი

en: Last access
ka: ბოლო ვიზიტი

en: details
ka: დეტალები
