Seen (7.x-1.2) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: user
km: អ្នក​ប្រើ

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: None
km: គ្មាន

en: Time
km: ពេលវេលា

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Date format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ​​កាល​បរិច្ឆេទ

en: Last access
km: ចូលដំណើរការ​ចុងក្រោយ

en: No statistics available.
km: គ្មាន​ស្ថិតិ ។

en: details
km: សេចក្ដី​លម្អិត
