Seen (7.x-1.2) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: user
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Time
kn: ಸಮಯ

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: details
kn: ವಿವರಗಳು

en: users
kn: ಬಳಕೆದಾರರು

en: Seen
kn: ನೋಡಲಾದ

en: No results
kn: ಯಾವುದೆ ಫಲಿತಾಂಶ ಇಲ್ಲ
