Seen (7.x-1.2) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: user
nn: brukar

en: Operations
nn: Operasjonar

en: None
nn: Ingen

en: Time
nn: Tid

en: User
nn: Brukar

en: Date format
nn: Datoformat

en: details
nn: detaljar
