Seen (7.x-1.2) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: user
pt: utilizador

en: Operations
pt: Operações

en: None
pt: Nenhum

en: Time
pt: Hora

en: User
pt: Utilizador

en: Date format
pt: Formato de data

en: Last access
pt: Último acesso

en: No statistics available.
pt: Sem estatísticas disponíveis.

en: details
pt: Detalhes

en: users
pt: utilizadores

en: No results
pt: Sem resultados
