Seen (7.x-1.2) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: user
sv: användare

en: Operations
sv: Funktioner

en: None
sv: Ingen

en: Time
sv: Tid

en: User
sv: Användare

en: Date format
sv: Datumformat

en: Last access
sv: Senast åtkomst

en: No statistics available.
sv: Ingen statistik tillgänglig.

en: details
sv: detaljer

en: users
sv: användare

en: No results
sv: Inget resultat
