Seen (7.x-1.2) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: user
uk: користувач

en: Operations
uk: Операції

en: None
uk: Немає

en: Time
uk: Час

en: User
uk: Користувач

en: Date format
uk: Формат дати

en: Last access
uk: Останній доступ

en: No statistics available.
uk: Статистика відсутня.

en: details
uk: подробиці

en: users
uk: користувачі

en: Seen
uk: Прочитано

en: No results
uk: Не знайдено
