Seen (7.x-1.2) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: user
vi: người dùng

en: Operations
vi: Thao tác

en: None
vi: Không có

en: Time
vi: Thời gian

en: User
vi: Người dùng

en: Date format
vi: Định dạng ngày

en: Last access
vi: Lần truy cập cuối

en: No statistics available.
vi: Chưa có thống kê.

en: details
vi: chi tiết

en: users
vi: người dùng
