Seen (7.x-1.2) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: user
az: İstifadəçi

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: None
az: Yoxdur

en: Time
az: Vaxt

en: User
az: İstifadəçi

en: Date format
az: Vaxt formatı

en: Last access
az: Son icazə

en: users
az: istifadəçilər
