Seen (7.x-1.2) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: user
cs: uživatel

en: Operations
cs: Operace

en: None
cs: Žádné

en: Time
cs: Čas

en: User
cs: Uživatel

en: Date format
cs: Formát data

en: Last access
cs: Poslední přístup

en: No statistics available.
cs: Žádné statistiky nejsou dostupné.

en: details
cs: detaily

en: No results
cs: Žádné výsledky
