Seen (7.x-1.2) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: user
gu: ઉપભોક્તા

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Time
gu: સમય

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Date format
gu: તારીખ બંધારણ

en: details
gu: વિગતો
