Seen (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: user
lv: lietotājs

en: Operations
lv: Darbības

en: None
lv: Nav

en: Time
lv: Laiks

en: User
lv: Lietotājs

en: Last access
lv: Piedējās piekļuves laiks

en: No statistics available.
lv: Nekāda statistika nav pieejama.

en: details
lv: detaļas

en: users
lv: lietotāji
