SEG (7.x-1.0-beta1) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Pages
af: Bladsye

en: Delete
af: Vee uit

en: Tags
af: Etikette

en: General settings
af: Algemene verstellings

en: Statistics
af: Statistieke

en: Roles
af: Rolle

en: Page URL
af: Bladsy URL

en: Users
af: Gebruikers
