SEG (7.x-1.0-beta1) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Pages
bn: পৃষ্ঠাসমূহ

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Tags
bn: ট্যাগ

en: Statistics
bn: পরিসংখ্যান

en: Roles
bn: ভূমিকা

en: Users
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ
