SEG (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Pages
ca: Pàgines

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Tags
ca: Etiquetes

en: General settings
ca: Paràmetres generals

en: Statistics
ca: Estadístiques

en: Roles
ca: Rols

en: Page URL
ca: URL de la pàgina

en: Users
ca: Usuaris

en: Add tracking to specific pages
ca: Afegir el seguiment a pàgines concretes

en: Field Mapping
ca: Associació de camps

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
ca: Especifiqueu pàgines utilitzant els seus camins. Introduïu un camí per línia. El caràcter '*' és un comodí. Camins d'exemple en són %blog per a la pàgina del bloc i %blog-wildcard per cada bloc personal. %front és la portada.

en: Allow users to customize tracking on their account page
ca: Permet als usuaris personalitzar el seguiment a la seva pàgina de compte

en: Tracking on by default, users with %permission permission can opt out
ca: Seguiment activat per defecte, els usuaris amb el permís %permission poden decidir que no se'ls segueixi

en: Tracking off by default, users with %permission permission can opt in
ca: Seguiment desactivat per defecte, els usuaris amb el permís %permission poden decidir que se'ls segueixi

en: Every page except the listed pages
ca: A cada pàgina excepte les pàgines llistades

en: The listed pages only
ca: Només les pàgines llistades

en: If none of the roles are selected, all users will be tracked. If a user has any of the roles checked, that user will be tracked (or excluded, depending on the setting above).
ca: Si cap dels rols no està seleccionat, tots els usuaris seran seguits. Si un usuari té algun dels rols marcats, aquest usuari serà seguit (o exclós, depenent del paràmetre de més amunt).
